Apie įmonę

UAB Įmonių bankroto administravimo ir teisinių paslaugų biuras (toliau tekste – Biuras) įsteigta 1998 m. spalio 9 d. Bendrovės buveinės adresas – Jonavos g. 16A, Kaunas.

Pagrindinė Biuro veikla – įmonių restruktūrizavimo, įmonių bankroto administravimo ir likvidavimo, fizinių asmenų bankroto administravimo, nemokumo proceso inicijavimo paslaugos.

Biuras nuo 2001-10-22 yra įrašytas į Įmonių nemokumo administravimo paslaugas teikiančių asmenų Sąrašą, Nr. B-JA006/R-JA12.

Biuro profesinė civilinė atsakomybė teikiant įmonių restruktūrizavimo, įmonių bankroto administravimo ir fizinių asmenų bankroto administravimo paslaugas yra apdrausta privalomuoju draudimu.

 

DIDŽIAUSIA LIETUVOJE DARBO PATIRTIS

Pagal pradėtų ir baigtų bankroto procesų skaičių Biuras yra labiausiai patyrusi įmonių nemokumo administravimo paslaugų teikėja Lietuvoje.

Biuras turi patirties teikti bet kokios rūšies įmonių restruktūrizavimo ir bankroto administravimo paslaugas,  užtikrinant sklandų, skaidrų ir operatyvų procedūrų atlikimą, tinkamai atstovauti bei ginti kreditorių ir įmonės interesus.

2013-03-01 įsigaliojus Fizinių asmenų bankroto įstatymui, Biuras buvo paskirtas pirmojo Lietuvoje bankrutuojančio asmens administratoriumi. Šio asmens bankroto byla pirmoji Lietuvoje buvo pabaigta, asmens mokumas buvo atkurtas pasiekus teisingą skolininko ir jo kreditorių interesų pusiausvyrą. 

 

BIURO SPECIALISTŲ PATIRTIS

Biure dirba 15 darbuotojų, iš kurių 7 darbuotojai turi teisę teikti įmonių bankroto administravimo paslaugas ir 3 darbuotojai turi teisę teikti įmonių restruktūrizavimo administravimo paslaugas.

Biuro darbuotojai nuolat kelia kvalifikaciją, vykdo Lietuvoje vykstančių nemokumo procesų stebėseną, analizuoja naujausią teismų praktiką, susijusią su nemokumo procesais, ir ją taiko vykdomuose procesuose.

Biuro specialistai teikia nemokamas konsultacijas nemokumo klausimais juridiniams ir fiziniams asmenims. Nemokumo tema nėra klausimų, į kuriuos neturėtume atsakymų, pagrįstų teise ir praktika.